Deser lodowy to najlepszy sposób na uczczenie końca roku szkolnego, czy świętowanie popularnego w Polsce Dnia Matki i Dnia Dziecka. Tak się składa, że Kluczbork może pochwalić się wieloma dobrymi i popularnymi kawiarniami, w których oferowane są desery lodowe. Zobaczcie, które miejsca naprawdę warto odwiedzić!

PTYŚ Lody Rzemieślnicze

Nie ma nic lepszego niż naturalne lody rzemieślnicze, które swoją nazwę zawdzięczają naturalnym składnikom. W PTYSIU nie doświadczymy sztucznych dodatków, czy polepszaczy smaku. Ludzie niezmiennie zachwalają sobie smak tutejszych lodów i deserów lodowych. Miejsce przyciąga również za sprawą sympatycznej obsługi i przyjemnego lokalu z dużym ogródkiem.

Adres: Rynek, 46-200 Kluczbork.

Lody Willisch

Sezonowy mały lokalik z przepysznymi lodami naturalnymi. Smaki dużych porcji lodów wprost zachwycają i sprawiają, że Klienci chętnie wracają do kawiarni Lody Willisch. Desery lodowe idą w parze z pysznymi szejkami i godną polecenia kawą. Atmosfera w kawiarni jest przyjemna, a ceny rozsądne. Dodatkowym atutem lokalu jest estetyczny, przyjemny wystrój.

Adres: Podwale 21, 46-200 Kluczbork

Lodziarnia Maja

Jeśli macie ochotę na pyszne lody włoskie, idealnym miejscem do odwiedzin będzie Lodziarnia Maja. Kolorowa budka z lodami każdego roku ma fantastyczną obsługę, dzięki czemu kupowanie lodów w tym miejscu jest naprawdę przyjemne. Minusem jest brak lokalu, w którym można usiąść. Są to bardziej lody na wynos, ale niezmiennie pyszne!

Adres: Grunwaldzka 19, 46-325 Kluczbork

Gastrofaza

Kolejny ciekawy lokalik z lodami włoskimi. Nowe smaki są praktycznie codziennie, a lody są w smaku bardzo naturalne. Sekret tkwi w tym, że jako jedne z niewielu lodów włoskich, są przygotowywane z naturalnych składników wysokiej jakości. Warto ich skosztować!

Adres: Morcinka 10-12/lok.3, 46-203 Kluczbork

Cafe Romano Wytwórnia Lodów

Wysokiej jakości lody i shaki Cafe Romano oczarują każdego miłośnika słodkich deserów i napojów. To bardzo popularne miejsce w Kluczborku, chętnie odwiedzane przez mieszkańców i turystów.

Adres: Bankowa 10, 46-325 Kluczbork