Nie jest tajemnicą, że pod względami odżywczo-zdrowotnymi sieć restauracji McDonald’s nie budzi zachwytu. Fakty jednak nie przeszkadzają w prowadzeniu biznesu. Czy tego chcemy, czy nie, fast food bije rekordy popularności i gdziekolwiek nie jest, tam zawsze jest mnóstwo chętnych. Swoją restaurację McDonald’s miał mieć również Kluczbork, ale prace nad tym trwają już od 10 lat. W końcu doczekaliśmy przełomu.

McDonald’s koło drogi ekspresowej S11

Punkt popularnej sieci fast food prawdopodobnie zacznie działać w Kluczborku już za dwa lata. Restauracja jest częścią większej inwestycji, a mianowicie budowy trasy ekspresowej S11. W tym celu parking przy Galerii Miodowej zostanie przebudowany. To właśnie tam stanie niezależny punkt sieci McDonald’s. Będą mogli korzystać z niego mieszkańcy miasta i osoby znajdujące się w mieście przejazdem.

Budowę ekspresówki S11 zaplanowano co prawda dopiero na lata 2024-2026, ale fast food prawdopodobnie pojawi się wcześniej. Tym razem nie będą to puste słowa. Warto bowiem wspomnieć, że McDonald’s powstaje w Kluczborku już od 10 lat, kiedy po raz pierwszy ogłoszono uwzględnienie miasta w strategii rozwoju sieci gastronomicznej firmy.

Nikt nie czeka, każdy pójdzie kupić

Internauci sceptycznie podchodzą do budowy restauracji McDonald’s w Kluczborku, Świadomość na temat żywienia wzrosła, dlatego ludzie nie podchodzą już do fast foodów tak bezrefleksyjnie jak kiedyś. McDonald’s jest mocno krytykowany przez zdecydowaną większość konsumentów, a mimo to kolejki do kasy są niemal w każdym punkcie gastronomicznym.

Nic nie poradzimy na to, że od czasu do czasu każdy ma ochotę na coś niezdrowego. McDonald’s oferuje również smaczną kawę i desery, a to przyciąga chętnych i z pewnością przyciągnie podróżujących trasą S11. Jedzenie fast foodów jest smaczne, sycące i tanie, co również pozostaje nie bez wpływu na popularność restauracji McDonald’s.

Jeśli fast food w końcu powstanie na terenie Kluczborka, z pewnością nie będzie świecił pustkami. A jeśli macie zamiar odżywiać się zdrowo, polecamy przepisy na stronie: https://www.glodni.pl/.