Emily Reng, młoda i utalentowana kobieta o blond włosach oraz imponującej urodzie, triumfowała w marcu w prestiżowym konkursie Miss Polish America. Inspiracją dla niej, by spróbować swoich sił w tej rywalizacji, była jej rodzina oraz bliscy znajomi. Co zasługuje na uwagę, to fakt, że koronę konkursu wręczyła jej Ewa Jakubiec, pochodząca z Nysy Miss Polonia 2023.

Jednym z trofeów, które zdobyła Emily jako zwyciężczyni konkursu Miss Polish America, jest możliwość udziału w finałowym etapie tegorocznego konkursu Miss Polonia. Zmagania o tytuł najpiękniejszej Polek odbędą się pod koniec czerwca. Emily będzie jedną z dwudziestu czterech utalentowanych konkurentek walczących o główną nagrodę.

Emily jest 18-letnią młodą kobietą o wzroście 172 cm. W konkursie Miss Polonia wystartuje pod numerem dziesięć. Opis kandydatki dostępny na stronie organizatorów konkursu przedstawia ją jako osobę pełną marzeń i pasji do sportu i tańca. Jest także utalentowaną pianistką. Emily przez wiele lat występowała jako cheerleaderka. Jest osobą pełną życia, która uwielbia nowe wyzwania, „kocha ludzi i pragnie wprowadzać radość tam, gdzie serce ją poniesie”. Emily jest osobą otwartą i przyjacielską dla wszystkich wokół niej.