Kilka przedsiębiorstw zdecydowało się na sfinansowanie dekoracji świątecznych dla mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej „Przyszłość” zlokalizowanej w Kluczborku. Ozdobnym światłom przypisano miejsce w parku Zielone Błonia, a podczas inauguracji tej kolorowej iluminacji najmłodsi uczestnicy mieli możliwość spotkania z mikołajami niosącymi torby pełne cukierków.

Prezes spółdzielni, Andrzej Nowak podkreśla, że prace nad tym projektem trwały cały rok. Z dumą opowiada o dużym oświetlonym zwieńczeniu – bombce, w której wnętrzu zamontowano ławki. Tworzy to idealne miejsce do robienia pamiątkowych zdjęć. Udało się także umieścić efektowną iluminację na latarniach oraz dodatkowo zawiesić świetlne bombki i dzwonki. Prezes wyraził swoją radość, że mieszkańcy, wśród których jest wiele dzieci, mogą cieszyć się tym pięknym widokiem przez okno, bądź przy spacerze w parku, szczególnie teraz, gdy wieje zimowy powiew.

Warto przypomnieć, że Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przyszłość” w Kluczborku wciąż oczekuje na zgłoszenia od osób zainteresowanych zakupem mieszkania na projektowanym osiedlu „Słoneczne Błonia”. Jeśli nie zgłosi się co najmniej 36 zainteresowanych, planowana budowa dwóch nowych bloków mieszkalnych nie dojdzie do skutku.