Powstanie bezkolizyjny przejazd kolejowy w Kobyłce

Takie newsy lubimy najbardziej! 20-letnia mieszkanka Kluczborka, Asia Kalitan, obecnie przebywa na kontrakcie w Indiach, gdzie pracuje jako modelka. Ambitna piękność od kilku lat podbija świat mody i ma na swoim koncie także zaszczytne tytułu miss. Czy rośnie nam nowa gwiazda modelingu? Wiele wskazuje na to, że tak!

Miss Dolnego Śląska na kontrakcie w Indiach

Asia Kalitan otrzymała w naturze piękną, oryginalną urodę. Smukła szatynka łączy w sobie słowiańską delikatność z orientalną drapieżnością. Mierząca 177 cm modelka wygląda intrygująco na żywo i na zdjęciach. Nic więc dziwnego, że już od gimnazjum ciężko pracuje, pozując do zdjęć i występując w teledyskach.

Modelka otrzymała również aż 5 tytułów miss, uczestnicząc w konkursach: Miss Dolnego Śląska i Miss Mazowsza. Być może to właśnie tam została dostrzeżona i dzięki temu udało jej się podpisać korzystny kontrakt w Indiach. 20-latka obecnie już prawie miesiąc przebywa w dalekim kraju. Czekają ją jeszcze 2 miesiące ciężkiej pracy, ale jak sama przyznaje, jest ambitna i pracowita, dlatego nie przeraża ją wielogodzinna praca i długie podróże.

Szansa na podbój świata

Piękna Asia nie ukrywa, że wyjazd do Indii był dla niej dużym wyzwaniem. Młodziutka dziewczyna prosto z Polski trafiła w objęcia zupełnie innej kultury i ciężkiej pracy. Niektóre plany zdjęciowe są oddalone o kilka godzin od miejsca zakwaterowania. Modelka od razu po przyjeździe do Indii musiała zmierzyć się z intensywnym grafikiem. Nie miała czasu na aklimatyzację, ale teraz ma więcej luzu i może skorzystać z możliwości poznania innego świata.

Ambitna mieszkanka Kluczborka docenia możliwość podróżowania. Uważa, że właśnie to jest w pracy modelki najfajniejsze. Dlatego następny kontrakt planuje w innym kraju, chcąc podczas pracy zwiedzić jak najwięcej interesujących miejsc na świecie.

Trzymamy mocno kciuki za naszą piękność i jesteśmy pewni, że jeszcze o niej usłyszymy!