Policjanci z Kluczborka udostępnili w sieci portret pamięciowy mężczyzny, którego ciało odnaleziono w pustostanie na terenie Kluczborka. Ciało zmarłego było już w stanie rozkładu, co utrudniło ustalenie tożsamości. Od czasu znalezienia zmarłego minęły dwa lata. Być może znajdzie się osoba, która przywróci osobie NN tożsamość.

Trwa ustalanie tożsamości człowieka zmarłego w 2020 roku

W 2020 roku w pustostanie przy ulicy Dworcowej w Kluczborku odkryto zwłoki mężczyzny. Ciało było wysuszone, co uniemożliwiło identyfikację zwłok. Ustalono jedynie, że zmarły był mężczyzną z rudo-siwym wąsem. Nie udało się ustalić wieku zmarłego ani jego cech szczególnych. Po dwóch latach od znalezienia ciała wciąż nie ustalono, kim był zmarły. Kluczborska policja udostępniła w sieci przybliżony portret pamięciowy mężczyzny, który wskazuje, jak zmarły mógł wyglądać za życia. Być może ktoś przypomni sobie jakieś informacje na temat zmarłego, które pozwolą ustalić jego tożsamość.

Policja w Polsce każdego roku ujawnia około 100 osób o nieustalonej tożsamości. Niektóre osoby udaje się zidentyfikować po latach, a inne pozostają w bazach jako osoby NN.